mobil-logo
logo-hp-mk-c-r

Nejbližší termíny kurzů

Najít termín

Služby

Zaměřuji se na práci s těhotnými ženami. Nabízím kurzy HypnoPorodu, doprovod k porodu, terapii a ženské rituály.


Jak tě mohu podpořit?

Porod - fascinující, první zkušenost tohoto fyzického světa: tajuplná, nepřekonatelná, absolutní.

Mojí touhou je, aby narození tvého miminka bylo co nejlaskavější a nejbezpečnější, aby vaše společné první okamžiky i celý život byly láskyplnou a radostnou zkušeností.


Kurz HypnoPorodu

Kurz HypnoPorodu

Na kurzu ti budu průvodkyní a ty sama se díky propracovaným technikám naučíš dosáhnout hlubokého uvolnění, které umožní hladké plynutí porodního procesu. Získáš informace pro vytvoření jasné představy o porodu.
Zjistit více

Doprovod k porodu

Doprovod k porodu

V roli porodní duly jsem ti průvodkyní a oporou při tvých rozhodnutích. Nezastupuji roli otce, ani jeho pozici nezastíním. Jsem zde pro vás oba, jako vyrovnání mužské a ženské polarity, síly a jemnosti, energie a oddanosti.
Zjistit více

Rebozo & Rituály

Rebozo & Rituály

Každý cyklus života, jímž procházíme, je možné zvědomit a uctít, abychom pomohli vytvořit hladký přechod z jedné fáze do další. Díky obřadům a rituálům můžeme poděkovat za veškeré změny v životě a s lehkostí je přivítat, a také se naučit truchlit nad nevyhnutelnými životními ztrátami.
Zjistit více

Individuální terapie

Individuální terapie

Přinesl ti život obtížné zkoušky, které ti nyní brání v početí? Provází tě obavy z nadcházejícího porodu? Trápí tě výčitky svědomí z rozhodnutí v minulosti? Pomohu ti najít vnitřní sílu odhalit a podívat se na tato témata, postupně je zpracovat a ponechat si pouze ty vzorce a poučení, která ti slouží.
Zjistit více

Motýlí masáže

Motýlí masáže

Novorozené miminko očekává, že bude osloveno vlastním jazykem. Jazykem lásky. Není to řeč, ale jemný dotek, dlaně rodičů, jež promlouvají a těla miminek, jež naslouchají. Nauč se vědomému dotyku, který rozproudí životní energii tvého děťátka a stimuluje jeho adaptaci na nový život.
Zjistit více

Kurz Šestinedělí

O službě

Rebozo je mocný a jemný nástroj pro práci s lidským tělem i duší. 
U věhlasné Mamity Angeliny Martinez Mirandy, jsem se učila využít sílu reboza k zacelení starých zranění, k uzdravení dávných křivd a bolestí, ke správnému napolohování miminka, k podpoře porodního procesu a mnohému dalšímu.
Zjistit více
Michaela Klementová - vedoucí certifikovaných lektorek pod HypnoBirthing® Institute ve východní Evropě
apartmentenvelopephone-handset