mobil-logo
logo-hp-mk-c-r

Nejbližší termíny kurzů

Najít termín
profilovka
Služby

Kurzy HypnoPorodu

HypnoPorod není pouhým názvem pro způsob narození dítěte, je to transformační prožitek. HypnoPorod je o změně myšlení a přístupu. Všem rodičům, kteří se odhodlali přijmout zodpovědnost za svá rozhodnutí a věnovali každý den přípravě na příchod svého miminka, náleží vděk a úcta nejenom jejich dětí, ale i budoucích generací. 
náhledový obrázek

HypnoPorod není pouhým názvem pro způsob narození dítěte, je to transformační prožitek celé rodiny

Samotná přítomnost na kurzech HypnoPorodu je pro mnohé ženy cestou k uzdravení dávných traumat s porody jakýmkoliv způsobem spojenými. HypnoPorod ti dá příležitost otevřít se moudrosti tvého těla a napojit se s důvěrou na tvé děťátko. Spolu s partnerem se naučíte nastavit své vnímání z perspektivy potřeb vašeho dítěte a vaší rodiny. 

Porod ve tvé režii 

Na kurzu získáš informace, jež pro tebe budou klíčem k vytvoření jasnější představy o přirozeném porodu. Upevníš se ve své pozici matky/rodiče. Poté bude pro tebe a tvého partnera komunikace s pečujícím personálem snazší a vaše učiněná rozhodnutí vědomější.

 


Tvoje úsilí – tvůj úspěch

Na kurzu ti budu průvodkyní, nabídnu ti řadu do detailu propracovaných technik, jež pro tebe budou zdrojem výběru cesty, jak dosáhnout vědomého, bezpečnějšího a radostného porodu. Budeš při plném vědomí, kdy máš vlastní tělo i myšlenky plně kontrolou. Každodenní pravidelné cvičení a stavění technik postupně jedné na druhé tě naplní jistotou, že jsi schopna přivést své děťátko na svět ve vlastní síle, v lásce a s radostí.

Co zasejeme v těhotenství, sklidíme u porodu

Porodit dítě je pro tělo ženy bezesporu tou nejnáročnější zkušeností v celé existenci vlastního bytí. 

Stejně tak, jako se běžec denně připravuje na maraton po několik měsíců a bylo by pro něj pošetilé tuto přípravu podhodnotit nebo dokonce zcela vypustit, tak i každá žena, která došla poznání, že porod jejího dítěte patří jí a toto absolutní právo je odhodlána si udržet, připravuje své tělo a svoji mysl na porod svědomitě a dlouhodobě.

Dopřát miminku vstup na svět v lásce a úctě, tím nejpřirozenějším a nejbezpečnějším možným způsobem, vyžaduje od rodičů odhodlání přijmout zodpovědnost za svá rozhodnutí a věnovat každý den část svého času a energie přípravě na jeho příchod.

Všem rodičům, kteří se rozhodli vystoupit ze své komfortní zóny a posouvat své limity, náleží vděk a úcta nejenom jejich dětí, ale i budoucích generací. 

Úvod do HypnoPorodu

HypnoPorod – neznámé slovo? Těžce uchopitelná představa? Přijď a poznej skrze vlastní prožitek, od pochopení k uchopení. Nezávazná možnost zjistit, zda je ti tento koncept blízký. Vyzkoušíš si základní techniky a pochopíš jejich vliv na fyzické tělo, čekají tě videoukázky hypnoporodů a příběhy z českého prostředí.

Skupinový kurz HypnoPorodu

Komplexní předporodní příprava s intenzivní a obsáhlou výukou relaxačních cvičení a uvolňovacích technik. V ceně jsou tištěné materiály, certifikované audio nahrávky, bonusová videa a online/telefonické konzultace.

Účastí na kurzu získáš exkluzivní slevy na další služby a až do termínu porodu možnost zopakovat si zdarma jakoukoli lekci z kurzu.

Individuální kurz HypnoPorodu

Individuální předporodní příprava HypnoPorod pro tebe, tvého partnera a porodní doprovod v pohodlí tvého domova. Kurz je obsahově totožný se skupinovým s výhodou flexibilní domluvy místa, termínu a času. Ke standardnímu balíčku navíc obdržíš knihu Hypnoporod od autorky metody Marie Mongan zdarma.

Techniky hypnoPorodu

Workshop pro zkušené hypnomaminky, které absolvovaly kurz HypnoPorod před delším časem, anebo v předchozím těhotenství. Nabitý praktickými cvičeními, tentokrát bez teorie, kterou jsi slyšela v originálním kurzu HypnoPorodu. Podpoří tě ve zdokonalení osvojených dovedností a ujistí tě, že buněčná paměť tvého fyzického těla opravdu funguje.
*Tento kurz není náhradou za originální kurz HypnoPorod!

Vybrané reference

Zbavila jsem se strachu z porodu, vedela jsem,co me ceka a verim,ze i bolest pro me byla mirnejsi a porod byl rychly. Dokonce jsem si rikala i afirmace na dobry personal,coz se mi po pocatecnim soku i splnilo. Jeste jednou diky!
portret-vzor-5
maminka Michálka
Byl to neskutečně krásný pocit ;) Když to shrnu, hypno ten porod nebyl ;) ale myslím, že nebýt kurzu, relaxací a informací, vypadalo by to jinak ;) Komukoliv, kdo se mě na to ptá, hypnoporod doporučuji...
portret-vzor-5
Zuzka Prasková
maminka Adélky
Michaela Klementová - vedoucí certifikovaných lektorek pod HypnoBirthing® Institute ve východní Evropě
apartmentenvelopephone-handset