mobil-logo
logo-hp-mk-c-r

Nejbližší termíny kurzů

Najít termín
profilovka
Služby

Individuální terapie

Maminkou se nestaneš v první vteřině narození svého dítěte, tvá role matky se začíná tvarovat a barvit každým okamžikem od chvíle, kdy poprvé pozveš tuto myšlenku do svého života.
náhledový obrázek

Tvá cesta mateřství začíná dávno před tím,

než se tvé dítě narodí.

 

I přesto, že jsme každá jiná, máme jiný záměr a zvolíme si jinou cestu k cíli, naprostá většina z nás touží být pro své děti ideální maminkou, dát jim absolutně to nejlepší. Denně se díky tomu setkáváme se svými osobními limity, konfrontujeme se s očekáváním sebe samé a/nebo očekáváními ostatních.

Je-li tvým záměrem prožívat vědomě výjimečnou zkušenost ženství – upgradovanou na mateřství, zde je tvá šance. Nabídnu ti zrcadlo k poznávání, podporu při rozhodování a techniky k seberozvíjení.

 

Jak můžeme dát ze sebe to nejlepší?

Začít objevovat to nejlepší v sobě samé!

Ve své terapeutické praxi zúročuji veškeré znalosti a schopnosti, které jsem za svůj život nasbírala a které mi fungují. S pokorou a vděčností čerpám z prozíravosti starších (nejenom žen, ale i národů), které z pokolení na pokolení předávají rodinnou tradici a moudrost. 

 

Michaela Klementová

 

INICIACE POZITIVNÍ ZMĚNY

Rozhodnutí k životní změně vyžaduje velké odhodlání a soustavnou práci. Za každým úspěchem se skrývá úsilí, nasazení a vytrvalost. Věřím, že v práci, kterou společně započneme, budeš nadále pokračovat (třeba i celý život).

Miluji objevovat vnitřní ženskou sílu v každé z vás. Vnímám tvoji jedinečnost. Pomáhám ti uzřít unikátní dary bytosti, která se ukrývá v tobě a ve tvém dítěti.

Jsem hybnou silou pro započetí změny, ty jsi tažnou silou pro její dokončení.  

 

„Největším přáním tvého dítěte je, abys byla šťastná“

Petr A Misa 1X

V OBDOBÍ TĚHOTENSTVÍ, I MIMO NĚJ

Převážně ke mně přicházejí ženy těhotné, pracuji však i s těmi, které gravidní právě nejsou, ale téma mateřství se jich silně dotýká. 

Někdy je nutné pustit se do práce před početím, aby k němu následně mohlo dojít. Někdy je naopak třeba zpracovat předchozí negativní zkušenosti a zážitky z porodu, aby si žena mohla dovolit být maminkou…

Ať už se nacházíš na své cestě ve kterékoli fázi, jsem připravena posunout tě dál. 

INDIVIDUÁLNÍ TERAPIE

Vybrané reference

Zbavila jsem se strachu z porodu, vedela jsem,co me ceka a verim,ze i bolest pro me byla mirnejsi a porod byl rychly. Dokonce jsem si rikala i afirmace na dobry personal,coz se mi po pocatecnim soku i splnilo. Jeste jednou diky!
portret-vzor-5
maminka Michálka
Byl to neskutečně krásný pocit ;) Když to shrnu, hypno ten porod nebyl ;) ale myslím, že nebýt kurzu, relaxací a informací, vypadalo by to jinak ;) Komukoliv, kdo se mě na to ptá, hypnoporod doporučuji...
portret-vzor-5
Zuzka Prasková
maminka Adélky
Michaela Klementová - vedoucí certifikovaných lektorek pod HypnoBirthing® Institute ve východní Evropě
apartmentenvelopephone-handset