mobil-logo
logo-hp-mk-c-r

Nejbližší termíny kurzů

Najít termín
profilovka
Služby

Služby duly

Mé provázení ženy jejím porodem co nejsnáze, bezpečně a s pozitivními emocemi, začíná dávno před samotným dnem narození děťátka.
náhledový obrázek

Mé provázení ženy jejím porodem co nejsnáze, bezpečně a s pozitivními emocemi, začíná dávno před samotným dnem narození děťátka.

Porod je velmi intenzivní událost, kdy se během relativně krátkého času projeví mnoho různých emocí, zrcadlí se v něm povaha matky i miminka a žena prochází řadou fyzicky náročných výzev.

Do porodního procesu se propisují zásadní prožitky maminky a jejího dítěte z období těhotenství i času kolem početí. Nemalý vliv mají i další klíčové události z předešlých etap matčina života. Žena na své cestě porodem sklízí to, co bylo zaseto – v její ženskosti, ve vztahu s jejími rodiči, v partnerském soužití, ve vztahu k sobě samé.

Přijmi mé pozvání

Zvu tě k započetí naší společné práce co nejdříve, ideálně na začátku druhého trimestru. Společně se mnou se můžeš pustit do psaní tvého jedinečného příběhu, cesty mateřství. Podpořím tě v otevírání a nahlížení do jednotlivých kapitol tvého života, které se nyní propojují s nově vznikajícím životem tvého dítěte.

Jak pracuji

Při porodu spoluvytvořím atmosféru, ve které se budeš cítit bezpečně. Budu znát tebe i tvé ideální představy, podpořím tě v maximálním uvolnění a soustředěnosti. Budu ti oporou v celém porodním procesu abys jím mohla projít co nejlépe. Zasadím se o naplnění tvých individuálních potřeb abys docílila co možná nejlepšího porodního zážitku.

Každá cesta matky a dítěte je jedinečná a dokonalá. Bude-li to tvé přání, tuto nádhernou, emočně silnou životní etapu poté otisknu do unikátní Knihy mateřství, která zůstane tvojí živou vzpomínkou a trvalým odkazem pro tvé dítě.

Jak pracuji

 

DOPROVOD K PORODU

Jako dula svojí přítomností u porodu posiluji tvou sebedůvěru, snižuji případný strach a napětí a podporuji snadnější průběh celého procesu. Pokud by nastaly specifické okolnosti vyžadující lékařský zákrok, pomohu ti lépe se zorientovat v dané situaci, učinit vědomé rozhodnutí a zákrok co nejlépe zvládnout.

Neposkytuji zdravotní péči a nezasahuji do kompetence zdravotníků. Doplňuji práci lékařů a porodních asistentek.

Vybrané reference

Zbavila jsem se strachu z porodu, vedela jsem,co me ceka a verim,ze i bolest pro me byla mirnejsi a porod byl rychly. Dokonce jsem si rikala i afirmace na dobry personal,coz se mi po pocatecnim soku i splnilo. Jeste jednou diky!
portret-vzor-5
maminka Michálka
Byl to neskutečně krásný pocit ;) Když to shrnu, hypno ten porod nebyl ;) ale myslím, že nebýt kurzu, relaxací a informací, vypadalo by to jinak ;) Komukoliv, kdo se mě na to ptá, hypnoporod doporučuji...
portret-vzor-5
Zuzka Prasková
maminka Adélky
Michaela Klementová - vedoucí certifikovaných lektorek pod HypnoBirthing® Institute ve východní Evropě
apartmentenvelopephone-handset