mobil-logo
logo-hp-mk-c-r

Nejbližší termíny kurzů

Najít termín
profilovka
Michaela Klementová

Zora

Ahoj Míšo, Tak se nám 15.1. narodila další princezna Zora 🙂 porod byl doslova překotný. Nakonec jsme to museli zvládnout sami doma. Marek asistoval a byl výborný. Porod byl nádherný, sama jsem si malou vlastně porodila a Marek to jistil zezadu. Nikoho jsme u toho nepotřebovali. Asi 5min po porodu dojela záchranka. Pánové byli moc […]

Ahoj Míšo,

Tak se nám 15.1. narodila další princezna Zora 🙂 porod byl doslova překotný. Nakonec jsme to museli zvládnout sami doma. Marek asistoval a byl výborný. Porod byl nádherný, sama jsem si malou vlastně porodila a Marek to jistil zezadu. Nikoho jsme u toho nepotřebovali. Asi 5min po porodu dojela záchranka. Pánové byli moc fajn, jen mě samozřejmě odvezli do nejbližší porodnice na královské Vinohrady, tam už to tak fajn nebylo, ale zvládli jsme. Šly jsme podvodu hodinách domů.

Zorka má 3880g a já bez poranění. Sice to nebylo takhle vůbec plánované, opravdu jsem plánovala ty Neratovice, když Marek nebyl s porodem doma úplně ok a neměla jsem PA, ale jsem za to moc rada!

Bylo to úžasné a ani nemůžu moc mluvit o bolestech, spíš velký tlak.

Hlavičku i tělíčko jsem se snažila prodýchavat, abych se neporanila, ale sem tam jsem trochu zatlačila. Vše to bylo ale naprosto přirozené, nad ničím jsem nemusela přemýšlet. Tělo pracovalo samo.

Takže bych ti tímto chtěla moc poděkovat, protože bez tvého kurzu by to asi vypadalo úplně jinak:)

Vybrané reference

Zbavila jsem se strachu z porodu, vedela jsem,co me ceka a verim,ze i bolest pro me byla mirnejsi a porod byl rychly. Dokonce jsem si rikala i afirmace na dobry personal,coz se mi po pocatecnim soku i splnilo. Jeste jednou diky!
portret-vzor-5
maminka Michálka
Byl to neskutečně krásný pocit ;) Když to shrnu, hypno ten porod nebyl ;) ale myslím, že nebýt kurzu, relaxací a informací, vypadalo by to jinak ;) Komukoliv, kdo se mě na to ptá, hypnoporod doporučuji...
portret-vzor-5
Zuzka Prasková
maminka Adélky
Michaela Klementová - vedoucí certifikovaných lektorek pod HypnoBirthing® Institute ve východní Evropě
apartmentenvelopephone-handset